Seven Real Estate Advisors nimetati Euromoney poolt Eesti parimaks kinnisvara nõustamisfirmaks Eestis 2012. aastal 27. november 2012

Seven Real Estate Advisors nimetati parimaks kinnisvara nõustamisfirmaks prestiižse majandusajakirja Euromoney Awards raames 2012. aastal. Juba teist aastat järjest on võidetud parima tiitel nii üldarvestuses kui maaklerluse valdkonnas, sel aastal lisandus esikoht ka hindamise segmendis. “2012. aasta teine pool oli Eesti kinnisvara investeerimisturul aktiivsem kui esimene. Sel aastal oleme nõustanud kahe büroohoone ja ühe kaubanduskeskuse ost-müügitehingut, paar objekti on “torus”. Turul on pooleli 2 mahukamat portfellitehingut, mis ilmselt küll allkirjastatakse uue aasta alul. Lisaks on oodata tehinguuudiseid kaubanduse- ja bürookinnisvara valdkonnas. On heameel tõdeda, et kliendid usaldavad meile mahukaid investeerimisnõustamise objekte, ilmselt lisaks meeskonnale on siin oma roll ka referentsidel - nõustatud tehingumahud on meil viimastel aastatel enim kasvanud” - selgitas Olev Mait Makk, Seven Real Estate Advisors partner.

Euromoney on juhtiv rahvusvaheline finantsvaldkonna ajakiri, mis korraldab 160 riigis ettevõtete juhtide seas küsitlusi, et selgitada parimad kinnisvara nõustajad, arendajad ja pangad riikide ja piirkondade lõikes. “Need auhinnad väljendavad klientide tunnustust ja usaldust meie vastu. Kinnisvarasektor on viimasel kolmel aastal teinud läbi mastaapse korrektsiooni, ka meie firma on teinud läbi suuri muutusi. Fookus nõustamisele on muutnud meie ärimudelit, oleme üles ehitanud uue platvormi ning 2013. aastal oleme tugevamad kui varem" ütles Olev Mait Makk.

Seven Real Estate Advisors on juhtiv Eestis, Lätis ja Leedus tegutsev nõustamisettevõte, mis pakub ärikinnisvara vahenduse, investeeringute nõustamise ja hindamise teenuseid. Seven on iseseisev ettevõte peakontoriga Tallinnas ning on olnud aktiivne ärikinnisvara turul juba 16 aastat omades seeläbi suurt kogemust kinnisvaraturul ning laiaulatuslikku kliendibaasi, mis koosneb Balti- ja Põhjamaade ettevõtetest, arendajatest ja üksik- ning institutsionaalsetest investoritest.

Olev Mait Makk

Partner

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

+3725090863