Sõltumata üldisest majandusolukorrast ja kinnisvaraturu madalseisust on Tammsaare Ärikeskuse arendaja Kaamos Group koostöös Seven Real Estate Advisors’iga saavutanud märkimisväärse tulemuse. 2009.aasta lõpus valminud Eesti suurima büroohoone vakantsus on hetkel madalam kui 8%.

Viimase kuu jooksul sõlmitud uute üürilepingute maht on ca 2000 m2. Sellest mahust suurima osakaaluga on Londoni börsil noteeritud ärikonsultatsioone ja tehnoloogiateenuseid pakkuv Logica Eesti AS ning maailma juhtivate farmaatsiafirmade hulka kuuluv Merck Sharp & Dohme OÜ.

Tänu silmapaistvale arhitektuurile, toimivale haldusele ja soliidsetele rentnikele on Tammsaare Ärikeskusest kujunenud prestiižne asukoht kvaliteetset büroopinda otsivale ettevõttele. Need on vaid mõned põhjused, milletõttu on õnnestunud büroopindade üürituru madalaimas punktis täita ligi 25 000 m2 pinda, millest 21 000 m2 moodustab büroo- ning ülejäänu äri- ja teeninduspinnad. Juba projekteerimise faasis detailselt läbimõeldud lahendused ning arendaja proaktiivne lähenemine ja oskus pöörata turu trendid enda kasuks on selle silmapaistva tulemuse võti.

Miks on üle 60 ettevõtte valinud tänaseks Tammsaare Ärikeskuse?

Hea asukoht ja ühistranspordiühendus;

  • Üürnikud saavad moodsad kontorilahendused ja hea infrastruktuuri konkurentsivõimeliste hindadega;
  • Tänu oskuslikule haldusele on Ärikeskuse kõrvalkulud madalad;
  • Tammsaare Ärikeskusel on ligi 800 kohaga parkimisala, mida ükski teine A-klassi ärimaja nii heas piirkonnas ei paku. Sealhulgas 106-kohaline külalisparkla hoone ees;
  • Lai tugiteenuste valik: avar ja hubane lõunarestoran, autode käsipesula, ilusalong, jalgrattaparkla, lillekauplus, koolituskeskus, raamatupood jpm.

Tammsaare Ärikeskuse suuremad üürnikud on sellised tuntumad ettevõtted nagu TEA Kirjastus, Emor AS, ERGO Kindlustuse AS, Tieto Estonia AS, Invicta, Logica Eesti AS , Pharma Swiss, Datel AS, Pristis AS, Yoga OÜ, Fertilitase erahaigla, Hewlett-Packard OY Eesti filiaal, Merck Sharp & Dohme OÜ, ID Süsteemide AS, McDonalds Eesti, Saku Läte, Pilot Motorsi autosalong, Porsche autosalong jpt.

Lisainformatsioon:

Seven Real Estate Advisors

(Uus Maa Kinnisvarakonsultantide OÜ)

Heinike Tamme

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

tel 521 1291