Kinnisvaraportaal KV.EE käivitas aprillist uue veebilehe KinnisvaraTallinnas.ee, mis on mõeldud inimestele, kes otsivad kodu Tallinnas või selle lähiümbruses.

Veebilehte luues pidasime algusest peale tähtsaks kasutajamugavust. Uuel kodulehel on lihtsalt ja selgelt välja toodud nii kinnisvarakuulutused kui uusarendused. Külastaja saab kõigest ühe hiireklikiga teha rida valikuid: valida Tallinna linnaosa; kas üüri või müügipakkumised; korterid või majad. Kui valik tehtud, suunatakse kasutaja KV.EE keskkonda, kus ta saab tutvuda juba konkreetsete pakkumistega.

Juhatuse liige Tarvo Tesloni sõnul huvitab suuremat osa kinnisvaramüüjatest ja –otsijatest korter või maja Tallinnas. Seega, milleks teha külastajate elu keeruliseks, lastes neil igapäevaselt täita tülikaid otsingulahtreid. Lisaks leiab avalehelt ka uusarenduste tutvustused ja pildid. Sellist ülevaatlikku veebilehte, kus on ainult Tallinna kinnisvarakuulutused kui uusarendused, ei ole varem Eestis ühegi kinnisvaraportaali poolt tehtud. Esimese paari päevaga on veebileht kogunud juba tuhandeid külastajaid, mis näitab, et KV.EE liigub õiges suunas.

Eesti esimene kinnisvaraportaal KV.EE on tegutsenud alates 1999. aastast. Portaalis on hetkel üle 40 000 kuulutuse omanikelt ja maakleritelt. Portaali haldab firma Diginet OÜ, mis kuulub Moonfish Media gruppi koos oksjoniportaali Osta.ee, kuulutusteportaali Hydra.ee ja mitmete Leedu portaalidega.

KV.EE