Euromoney koostab igaaastaselt uuringuid kinnisvarafirmade kohta, et selgitada välja parimad kinnisvara ettevõtted erinevate tegevuste lõikes. Huvigruppide küsitluste põhjal kokkupandud tulemus on jagatud nelja kategooriasse: Nõustamine ja konsultatsioonid (Advisory and Consultancy), hindamine (Valuation), turuanalüüs (Research) ja ärikinnisvara haldamine (Property Managers).

Euromoney Real Estate Awards uuringu tulemusena selgus, et Eestis peetakse parimaks ärikinnisvaraga tegelevaks ettevõtteks konsulteerimise ja turuülevaadete osas Uus Maa/Seven’it (2008 aastal kandis nime Uus Maa Kinnisvarakonsultandid), hindamise osas Re&Solution’it ja parimaks ärikinnisvara haldajaks peetakse BPT (Baltic Property Trust). Kuna Uus Maa/Seven pälvis kahes kategoorias esimese koha ning hindamises kolmanda koha võib seda pidada üheks juhtivaks ärikinnisvarakonsultatsioonide ja vahenduse ettevõtteks Eestis.

Uus Maa/Seven tegevjuhi Andres Halli sõnul on tegemist auväärt tiitliga ning on hea meel teada, et järjepidev ja tõsine töö oma teenuste edasiarendamise osas ka klientide tagasisides kajastub.

Leedus on kindel liidripositsioon ettevõttel Re&Solution, kes kõigis kategooriates on parimal positsioonil. Lätis jagavad erinevate valdkondade esikohti Colliers Int., Re&Solution ja Catella.

Euromoney on üks tuntumaid finantsajakirju, mis annab aktuaalset ja põhjalikku infot turgude kohta. Ajakirja lugejad ja ka uuringutele vastajad on valdavalt äriettevõtete juhid, kelle arvamuse ja häälte põhjal koostatakse edetabel.